Szkolenia w Instytucie Matki i Dziecka na temat radzenia sobie w trudnych sytuacjach sfinansowane z funduszu prewencyjnego PZU Życie SA

Praca w szpitalu wiąże się z codziennymi wyzwaniami, a co za tym idzie, sporą dawką stresu. W Instytucie Matki i Dziecka stawiamy więc na poszerzenie kompetencji naszych pracowników nie tylko w zakresie efektywnego zarządzania, ale również dobrego radzenia sobie z sytuacjami stresowymi.

Dlatego pod koniec ubiegłego roku odbyły się u nas 2 szkolenia z treningu psychologicznego na temat radzenia sobie w trudnych sytuacjach związanych z wykonywaną pracą. Warsztaty zostały sfinansowane z funduszu prewencyjnego PZU Życie i przeprowadzone przez trenerów z House of Skills.

Uczestnicy szkolenia - kierownicy, ich zastępcy, osoby odpowiedzialne za poszczególne oddziały pełniące funkcje koordynacyjne w jednostkach Instytutu mieli okazję zgłębić zagadnienia związane z reakcjami stresowymi, a także poznać skuteczne techniki radzenia sobie ze stresem i przeciążeniem.

Udział w warsztatach, które są nie tylko dawką cennej wiedzy, ale również źródłem praktycznych narzędzi do wykorzystania zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu, sprawia, że możemy jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę!