Ruszyła rejestracja na bieg Zabiegana Mama już 15 października!

Przed nami 8. edycja wydarzenia Odważ się być zdrowym na PGE Narodowym, organizowanego przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka wraz z UNICEF Polska! Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny ODWAŻ SIĘ BYĆ ZDROWYM, podczas którego odbędzie się flagowy bieg „Zabiegana Mama”. A to wszystko już 15 października na PGE Narodowym w Warszawie. Na linii startu stanie 1000 uczestników w wieku od zera do 100 lat, by wspólnie pokonać trasę o nietypowej długości 3 kilometrów. Rozgrzewkę przed biegami poprowadzi w tym roku Ida Nowakowska i Adam Giza.🏃‍♀️

Misją wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia oraz aktywizacja całych rodzin, z tytułową MAMĄ na czele! Według badań Instytutu Matki i Dziecka to właśnie styl życia matek, ich aktywność sportowa oraz nawyki żywieniowe bezpośrednio przekładają się na zachowania zdrowotne dzieci i młodzieży.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie także akcentować integrację polsko-ukraińską i w takim duchu zorganizowany będzie piknik. To wszystko dzięki współpracy z organizacją UNICEF, która dołączyła do projektu „ODWAŻ SIĘ być zdrowym” zostając jej współorganizatorem wraz z PGE Narodowym. W ramach niniejszej współpracy powstanie Wioska UNICEF, w której Fundacja IMiD będzie aktywnie promować idę szczepień dzieci wśród rodziców przybywających do Polski w związku z kryzysem humanitarnym w Ukrainie.  

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku do wydarzenia ODWAŻ SIĘ być zdrowym dołączył również projekt ZDROWE ŻYCIE ze swoją Mobilną Strefą Zdrowia, która znakomicie wpisuje się w ideę wydarzenia promującego zdrowy stylu życia wśród dzieci, młodzieży i ich rodzin.

W imieniu Fundacji Instytutu Matki i Dziecka oraz Biura Prasowego IMiD, serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniu! 

Przypominamy o konieczności zapisów❗❗❗

Piknik edukacyjny “ODWAŻ SIĘ BYĆ ZDROWYM” : wstęp wolny

➡ Zapisy na bieg Zabiegana Mama: https://b4sportonline.pl/zabiegana_mama/ 

➡ Zapisy na wolontariat: https://b4sportonline.pl/Wolontariat_Zabiegana_Mama/