Dziecko kontra rak

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Dzieciństwa. Z tej okazji pacjenci Kliniki Onkologii IMiD otrzymali od Fundacji specjalne upominki. Wszystkim naszym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Z okazji Dnia Walki z Rakiem Dzieciństwa zorganizowaliśmy akcję #wChuście by okazać wsparcie dzieciom cierpiącym na chorobę nowotworową. W ramach akcji zachęcaliśmy do wstawiania zdjęć w chustce albo czapce z ukryciem włosów jako wyraz solidarności z pacjentami.
W akcję zaangażowało się mnóstwo dzieciaków i dorosłych. Swoje wsparcie okazali też koledzy ze szkoły pacjentów, a także m.in. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Brzesku oraz strażacy z OSP KSRG Uście Gorlickie.

Dziękujemy!