Mastercard i Alior Bank wspierają pacjentów IMiD

Alior Bank we współpracy z Mastercard udostępnili nową formę wsparcia potrzebujących. Punkty zebrane w programie Mastercard Bezcenne Chwile  można wymienić na wsparcie wybranej fundacji – w tym Fundacji IMiD!

Środki zebrane w ramach programu zostaną przeznaczone na remont i wyposażenie Zakładu Usprawniania Leczniczego IMiD.

Dołącz do programu i zamieniaj punkty na wsparcie dla małych pacjentów!

Zakład Usprawniania Leczniczego

Dzięki specjalistom z Zakładu dzieci leczone w Instytucie mogą szybciej powrócić do zdrowia i sprawności.
Wśród pacjentów znajdują się wcześniaki, dzieci ze schorzeniami neurologicznymi oraz pacjenci onkologiczni po amputacjach i operacjach usunięcia nowotworów kości.​ Dzięki rehabilitacji dzieci mają szansę na nowo zacząć chodzić, ruszać się i czerpać radość z młodych lat. Lepsze warunki pracy i przyjazne otoczenie zapewnią pacjentom szybszy powrót do zdrowia.