Kurs Ciążowa choroba trofoblastyczna

Serdecznie zapraszamy na kurs Ciążowa choroba trofoblastyczna.

W czasie kursu przedstawione będą aktualne zasady postępowania diagnostycznego i terapeutycznego ze szczególnym naciskiem na aspekty praktyczne. Kurs jest skierowany do ginekologów onkologów, onkologów klinicznych oraz położników-ginekologów. Kadrę wykładowców stanowią lekarze/naukowcy z najlepszych europejskich ośrodków zajmujących się leczeniem GTD.

Program kursu: Diagnostyka obrazowa, patomorfologia, genetyka. Leczenie pacjentek z grupy niskiego ryzyka, wysokiego ryzyka, skrajnie wysokiego ryzyka oraz w przypadku guzów miejsca łożyskowego.

Szczegółowy program kursu

Kurs pod patronatem EOTTD (European Organisation for Treatment of Trophoblastic Disease)

Czas i miejsce:

17.03.2017 09:00-16:00

Instytut Matki i Dziecka, ul. Kasprzaka 17A, Warszawa

Sala konferencyjna – budynek LIPSK (wejście A, II piętro)

Wykładowcy:

Federic Goffin, Liege, Belgia

Aleksandra Łacko, Wrocław, Polska

Leon Massuger, Amsterdam, Holandia

Michael Seckl, Londyn, UK

Grzegorz Szewczyk, Warszawa, Polska

Komitet Organizacyjny:

Tomasz M. Maciejewski

Grzegorz Szewczyk

Opłata za uczestnictwo w kursie: 160 PLN /40 Euro do wpłaty na konto 31 1060 0076 0000 3210 0014 7844 z dopiskiem Kurs "Ciążowa choroba trofoblastyczna" do dnia 16.03.2017

Kurs jest bezpłatny dla osób w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej.

Rejestracja uczestników fundacja@fundacja.imid.med.pl

W czasie kursu uczestnicy mają zapewnione: przerwa kawowa, lunch