Konferencja Szkoleniowo-Naukowa "Otyłość dzieci i młodzieży oraz jej konsekwencje z perspektywy różnych specjalizacji"

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w II Konferencji Szkoleniowo-Naukowej Instytutu Matki i Dziecka pt. "Otyłość dzieci i młodzieży oraz jej konsekwencje z perspektywy różnych specjalizacji", która odbędzie się 17 października 2015 r. w godz. 9:00 - 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

Organizator: Instytut Matki i Dziecka, Fundacja Instytutu Matki i Dziecka
Współorganizatorzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, PGE Narodowy

Tematyka konferencji:

• najnowsze wyniki badania HBSC, dotyczącego stylu życia i zachowań zdrowotnych młodzieży szkolnej;
  • genetyczne podłoże otyłości;
  • hormonalne konsekwencje otyłości;
  • aspekty behawioralne i psychoemocjonalne otyłości.

Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy przesyłac na adres: fundacja@test-fundacja.imid.med.pl

Ostateczny termin zapisów na konferencję upływa 10 października 2015 r. Udział w konferencji jest bezpłatny.