Możliwości wsparcia

Chcesz nam pomóc?

Fundację Instytutu Matki i Dziecka można wspierać na wiele sposobów, zarówno poprzez darowizny finansowe, jak i darowizny rzeczowe oraz wolontariat. Poniżej znajdują się szczegóły na temat poszczególnych form pomocy dla Fundacji

Darowizny można kierować na konto bankowe Fundacji Instytutu Matki i Dziecka. Kwoty, które wpływają na konto fundacji przeznaczone są na realizację celów statutowych.

Fundacja Instytutu Matki i Dziecka

ul. Kasprzaka 17a, 01-211 Warszawa

Alior Bank

Tytuł przelewu: Darowizna dla Fundacji

Fundację można wspierać również darowiznami rzeczowymi, które przekazywane są naszym pacjentom, a także zespołowi pedagogicznemu, który opiekuje się pacjentami IMiD prowadząc lekcje, zajęcia oraz warsztaty. Największą potrzebą Instytutu Matki i Dziecka są przede wszystkim materiały plastyczne, książki oraz gry planszowe, które służą dzieciom do odganiania nudy od szpitalnego łóżka.

Jeśli chcą Państwo przekazać darowiznę rzeczową dla Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, spójrzcie proszę na poniższą “Listę Potrzeb” FIMiD:
  • materiały plastyczne do zajęć i warsztatów z pacjentami: kredki, flamastry, bloki rysunkowe, papiery kolorowe, krepina, ołówki, kleje, materiały do decoupage, podkładki do rysowania, kolorowe naklejki, pędzle, farby, papier do origami, kartony,
  • gry planszowe, np.: zgadywanki, gra “Unia Europejska”, gra “Kocham cię, Polsko”, gry planszowe bez drobnych elementów, gry typu “memory”,
  • książki, przyjmujemy książki zarówno używane, jak i nowe.

Dziękujemy za każdą pomoc dla Fundacji Instytutu Matki i Dziecka!